Kurs języka niemieckiego

Centrum Językowe Konik organizuje intensywne bezpłatne kursy doszkalając z języka niemieckiego dla Opiekunek osób starszych.

Nie znasz wystarczająco dobrze języka niemieckiego , a chciałabyś wyjechać do Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych. Zapisz się na kurs języka niemieckiego dla opiekunek , a szybko podszkolisz język i uzyskasz wyższe kwalifikacje.

Oferujemy dwie możliwości nauczania:

1. Zajęcia grupowe- jeśli jesteś mieszkanką Głogowa lub okolic zapraszamy na codzienne darmowe kursy, które odbywają się w siedzibie Naszej Firmy

2. Lekcje przez Skypa – jeśli nie masz możliwości dojazdu zapraszamy na kurs online

Zajęcia są dopasowane do potrzeb osób wyjeżdzających do pracy w charakterze opiekunki/ opiekuna osób starszych , bazują głównie na tematach z dnia codziennego. Poprzez kontakt z lektorem nauczysz się poprawnie wymawiać nowo poznane słówka, tworzyć proste zdania pytające i oznajmujące zarówno w czasie teraźniejszym, jak i przeszłym. Nauczysz się pytać podopiecznych o ich potrzeby, umawiać ich ( bądź też siebie) na wizytę lekarską , dzwonić na pogotowie i wiele innych… Komunikacja jest tutaj najważniejsza!

Kursy skierowane są do osób chcących stale współpracować z Naszą Firmą.